Opis stanowiska pracy

Firma ViaCon Construction, należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Projektant/Asystent projektanta

miejsce pracy: Rydzyna/ k. Leszna

Idealni kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie (kierunek budownictwo),
  • Biegła znajomość AutoCad,
  • Mile widziana obsługa Robot, Plaxis, Mathcad, zawansowana znajomość Excela,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do projektowania.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki pracy w młodym i dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie
  • Pakiety medyczne,
  • Pracę na pełen etat,
  • Dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,
  • Możliwość rozwoju osobistego.

Aplikację proszę przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj" z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Zgłoszenia przyjmujemy do: 15.09.2017r.

Prezentacja firmy

ViaCon w Polsce tworzą obecnie trzy firmy: ViaCon Polska sp. z o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis