Projektant / Asystent projektanta

SANKON S.C. Adam i Alicja Santorowscy

Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Pracownia projektowa SANKON S.C. poszukuje projektantów i asystentów projektantów w branżach:
• architektury
• konstrukcji budowlanych

Miejsce pracy Legnica. Oferujemy komfortowe warunki pracy i umowę o pracę. Asystentom dajemy możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień.

Wymagania

Wymagana umiejętność pracy w zespole, biegła znajomość Autocad i oprogramowania branżowego. Mile widziane doświadczenie w projektowaniu oraz znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego.

Prezentacja firmy

Zajmujemy się projektowaniem, nadzorami oraz pełną obsługą inwestycji. D... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis