Projektant / asystent projektanta

Energoekspert Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

BIURO PROJEKTÓW ENERGOEKSPERT SP. Z O.O. z KATOWIC zatrudni asystenta projektanta lub projektanta z uprawnieniami do projektowania sieci ciepłowniczych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres biuro@energoekspert. com. pl

Informacje o firmie znajdą Państwo na stronie: www.energoekspert. com. pl

Prezentacja firmy

ENERGOEKSPERT sp. z o. o. jest firmą konsultingową i inżynierską powstał... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Inżynieria