Projektant/asystent projektanta wnętrz

Intellio Designers

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem biura projektowego Intellio designers poszukujemy osób na stanowisko projektant wnętrz.

Do kluczowych obowiązków na tym sanowisku należeć będą:

  • wykonywanie projektów wnętrz 2D w AutoCAD i/lub wizualizacji w 3ds Max
  • opracowywanie dokumentacji projektowej
  • dobór materiałów wykończeniowych
  • sporządzanie kosztorysów materiałów wykończeniowych dla Klientów
  • inwentaryzacje wnętrz

Wymagania

  • biegła znajomość programu AutoCad i/lub 3ds Max
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • orientacja w dostępnych na rynku materiałach wykończenia wnętrz
  • dobra organizacja pracy, dokładność, pracowitość
  • wysoka kultura osobista
  • punktualność
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Intellio designers <br/>Designerskie i funkcjonalne aranżacje wnętrz na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Inne