Projektant // asystent projektanta instalacji sanitarnych

BBP

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• Współpraca przy projektowaniu instalacji sanitarnych: wodkan, CO i wentylacji
• Opracowanie projektów w standardzie CAD
• Przygotowanie obliczeń w programie Instal SAN, Instal OZC i Therm
• Sporządzanie dokumentacji technicznej wraz z doborem urządzeń i materiałów
• Wydruki i kompletacja dokumentacji

Wymagania

Wymagania

• Absolwent // student Politechniki kierunku Inżynieria Środowiska,
• Wymagane minimum roczne doświadczenie przy projektach z zakresu instalacji sanitarnych
• Umiejętności przygotowywania rysunków oraz schematów branży sanitarnej
• Bardzo dobra znajomość programu CAD
• Dobra znajomość programów Instal-Soft
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Zaangażowanie w pracę
• Odpowiedzialność
• Znajomości aktualnych norm i przepisów

Prezentacja firmy

BBP jest zespołem projektowym specjalizującym się w projektowaniu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria