Projekt Manager

HR SIGMA

Jasienica, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Jasienica

Zadania:

  • planowanie, zarzadzanie i realizacja projektów
  • bieżącą obsługa klientów oraz koordynacja ich zleceń
  • dbanie o jakość realizowanych zadań
  • monitorowanie postępów, rezultatów prac i kluczowych aspektów projektu w sposób mierzalny i raportowanie ich do przełożonego
  • tłumaczenie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego, doświadczenie handlowe w sektorze B2B

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • staranność, dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie zespołu a także przełożonego
  • umowa bezpośrednio pod firmą
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektach
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy: lucja.rzeszutek@hrsigma.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).'

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA