Projekt manager / Mediaplanner

OFFTEAM POLSKA Sp. z o.o. Sp. k

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • kompleksowe zarządzanie projektami,
  • planowanie oraz monitorowanie harmonogramu, budżetu, jakości i zarządzanie zmianą,
  • zapewnienie sprawnej komunikacji w zespole projektowym,
  • analiza i zarządzanie ryzykiem w projekcie,
  • wspieranie działań sprzedażowych, udział w przygotowywaniu ofert,
  • planowanie kampanii reklamowych,
  • przygotowywanie analiz i raportów wg wymagań,
  • optymalizacja i obsługa kampanii reklamowych.

Wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w zarządzaniu projektami reklamowymi,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z kampaniami digital oraz znajomość Google Analitics,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • umiejętność organizacji pracy zespołu.

Prezentacja firmy

Firma z wieloletnim doświadczeniem, obsługująca kompleksowo klientów w z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management