Project Purchasing Specialist

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Specjalista Zakupów Projektowych odpowiedzialny za współtworzenie i realizację zakupów pod kątem nowych wdrożeń produktowych oraz zmian w produkcji seryjnej. Odpowiada równolegle także za prowadzenie projektów optymalizacyjnych i oszczędnościowych. Współpracuje z interdyscyplinarnymi zespołami inżynieryjnymi na poziomie lokalnej i międzynarodowej struktury.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy koncern produkcyjny, rozpoznawalna marka na rynku Automotive a także stabilny i atrakcyjny pracodawca. Obecnie rozwijający swój lokalny oddział, gdzie tworzony jest zespół Zakupów Projektowych współpracujący z fabryką w Polsce a także realizujący projekty w międzynarodowej strukturze firmy.

Opis stanowiska

- Reprezentowanie Zakupów w projektach Rozwoju Produktu i równoległa współpraca z zespołami inżynierskimi

- Odpowiedzialność za osiągnięcie celów jakościowych, kosztowych i dostawczych

- Przygotowanie procesu wyboru dostawcy, w tym prowadzenie procesu zapytań ofertowych, ocena dostawcy, udział w decyzjach zakupowych

- Zarządzanie działaniami w zakresie redukcji kosztów dla zamówionych części

- Zarządzanie zmianami w zamówieniach

Profil kandydata

- Wykształcenie wyższe inżynieryjne lub ekonomiczne

- 3-5 (lub więcej) lat doświadczenia na stanowiskach w branży motoryzacyjnej, w tym najlepiej w obszarze zakupów projektowych

- Mile widziane doświadczenie w zakupach części z tworzyw sztucznych lub metalowych (tłoczenie, obróbka skrawaniem, kucie na zimno)

- Zorientowanie na wyniki, rzetelność i zorientowanie na zespół

- Proaktywność i kompetencje liderskie

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- Otwartość na podróże służbowe (po rozpoczęciu pracy przewidziane jest 3 miesięczne wdrożenie w centrali firmy- Niemcy)

- Dobra znajomość aplikacji MS-Office, doświadczenie SAP

Oferujemy

- Nowoczesna i rozwijająca nowe technologie firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku

- Praca w atrakcyjnym obszarze zakupów projektowych rozwijającego się działu

- Realny wpływ na tworzenie i realizację projektów zakupowych

- Stabilna umowa o pracę

- Atrakcyjny pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page