Project / Process Engineer- Transfer produkcji

HRK S.A.

Niepołomice, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z branży napędów i sterowników, poszukujemy osoby na stanowisko:

Project / Process Engineer- Transfer produkcjiMiejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • Realizacja projektów relokacyjnych, tranferowych linii i sprzętu produkcyjnego,
  • Zakupy sprzętu, narzędzi w zeleżności od zużycia,
  • Odpowiedzialność  za sprawne funkcjonowanie procesów produkcyjnych,
  • Wprowadzanie zmian inżynieryjnych oraz wspieranie wdrażania nowych produktów do produkcji seryjnej,
  • Wprowadzanie i zarządzanie danymi inżynieryjnymi w systemie ERP,
  • Modyfikacja i optymalizacja linii produkcyjnych w celu usprawnienia jakości i produktywności,
  • Opracowanie działań mających na celu usuwanie niezgodności, monitorowanie wdrożenia i efektywności.

Wymagania:

  • Min 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Doświdczenie w prowadzeniu projektów transferowych,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Inicjatywa i umiejętność współpracy w zespole,
  • Praktyczna znajomość PFMEA, 5S, Kaizen, Hoshin.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku,
  • Szeroki pakiet szkoleń i możliwości rozwoju,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia oraz przyjazną atmosferę pracy,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.