Project Portfolio Specialist

Billennium Sp. z o.o.

Warszawa, 00-838, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, 00-838

Zakres obowiązków:

  • Raportowanie kontrolne związane z portfelem projektów i zmianami w systemach oraz z pracą zespołów
  • Raportowanie zarządcze
  • Zbieranie danych i podsumowywanie działania serwisów, statusów projektów itp.
  • Wsparcie operacyjne Project Managera i zespołów Managerów
  • Utrzymywanie dobrej i ciągłej relacji z Klientami
  • Wsparcie operacyjne z poziomu narzędzi projektowych
  • Odpowiedzialność za powierzony obszar, moderowanie nim, samodzielność

Wymagania:

  • Skrupulatność i pro-aktywne podejście do powierzonego obszaru
  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne i analityczne
  • Podstawowa znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami raportowymi

Oferujemy:

  • Wiele ścieżek rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Regularne oceny ewaluacyjne i feedback
  • Świetną atmosferę pracy i wiele benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
  • Dodatkowe zajęcia z języka angielskiego
  • I wiele wiele innych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.