Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Dodatkowym atutem będą certyfikaty PMI, PRINCE2

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie organizacyjne i nadzór nad realizacją projektów
  • Analiza wymagań i tworzenie koncepcji rozwiązań
  • Ustalanie i monitorowanie zasobów dedykowanych do projektów
  • Współpraca z Kierownikami Projektów po stronie IT

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Opiekę medyczną i pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Udział w ciekawych i ambitnych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w aplikacji CV i listu motywacyjnego.

Wymagania

Dla naszego klienta: międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji w branży finansowej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Prezentacja firmy

Klient serwisu infoPraca.pl

Ostatnia aktualizacja:
29/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Project Management , Praca Inne , Praca Marketing / PR / Social Media