Power Media

Project Manager

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Naszym Klientem jest rozwijająca się agencja interaktywna, dla której poszukujemy osób z pierwszymi doświadczeniami w mediach internetowych.

Jeśli świat Internetu nie jest Ci obcy i lubisz podejmować nowe wyzwania dołącz do dynamicznie rozwijającego się zespołu!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Project Managera, który zajmie się koordynacją działań w jednym z dwóch posiadanych przez klienta portali internetowych. Jeden z nich dotyczy tematyki lifestyle, rozrywki i gier, a drugi to portal internetowy dla graczy.

WYMAGANIA:

• znajomość technologii programistycznych w stopniu pozwalającym na sprawowanie nadzoru nad kreowaniem i produkcją projektów internetowych

• doświadczenie w prowadzeniu projektów internetowych – koordynacja prac programistów oraz grafików, analiza ruchu, wykorzystanie narzędzi SEO/SEM

• wiedza o środowisku internetowym i audiowizualnym

• doświadczenie w tworzeniu serwisów www i mobilnych, znajomość najnowszych rozwiązań technologicznych, produktowych, sprzedażowych oraz marketingowych

• komunikatywność i dobra prezencja, łatwość nawiązywania kontaktów

• doskonała organizacja pracy

• umiejętność podstawowej edycji graficznej

OBOWIĄZKI:

• nadzór nad procesem tworzenia serwisów internetowych

• budowanie zespołu na potrzeby danego projektu

• kontrola wyników prac zespołu projektowego i zapewnienie najwyższej jakości tworzonych rozwiązań

• analiza wymagań i przygotowywanie specyfikacji wymagań dla projektów internetowych

• stałe doskonalenie serwisów www

• realizacja działań wspierających działalność w Internecie

• bieżące wsparcie dla redaktorów stron internetowych

• monitorowanie błędów, monitorowanie i raportowanie wyników projektów

OFERUJEMY:

• odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w firmie nowych technologii w segmencie mediów elektronicznych

• "Work-hard, play-hard atmosphere"

• pracę w młodym i dynamicznym zespole

• możliwość rozwoju i realizacji ambicji zawodowych

• motywacyjny system wynagrodzenia

• kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media