RST Sp. z o.o. Sp. k.
Jesteśmy RST Software Masters - firmą IT która zajmuje się tworzeniem zaawansowanych systemów informatycznych, aplikacji mobilnych, komunikatorów czy platform społecznościowych. Dążymy do tego aby zostać Software Masters - nie zadowala nas bycie tylko dobrymi. Chcemy być jak najlepsi, dlatego cały czas się rozwijamy i dzielimy wiedzą.

Project Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania

  • definiowanie zakresu projektu
  • dbałość o projekt i jego rentowność
  • monitorowanie projektu, raportowanie do klienta i zarządu
  • dbanie o satysfakcję klienta z całości współpracy
  • zarządzanie ryzykiem projektowym (w tym alokacja wykonawców)
  • przygotowanie niezbędnej dokumentacji projektu
  • definiowanie zadań do wykonania w ramach projektu
  • zarządzanie terminami w projekcie
  • współpraca z zespołem i wszystkimi pracującymi na rzecz projektu

Czego wymagamy?

  • doświadczenia w zakresie zarządzania projektami IT (min. 3 projekty)
  • znajomości/rozumienia metodyk zwinnych
  • znajomości technologii informatycznych
  • umiejętności analitycznego myślenia, planowania, negocjacji, komunikacji
  • łatwości nawiązywania relacji biznesowych
  • samodzielności, odpowiedzialności oraz inicjatywy
  • umiejętności definiowania potrzeb biznesowych
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1

Co oferujemy?

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy i możliwość odpoczynku w strefie rozrywki
  • pełen pakiet socjalny, śniadania firmowe, nieograniczoną ilość kawy i herbaty
  • wyjazdy integracyjne, szkolenia i konferencje branżowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.