Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Project Manager

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania na stanowisku PM:

  • Prowadzenie projektów począwszy od zgłoszenia, poprzez analizę, development, testy i wdrożenie do fazy stabilizacji
  • Opracowywanie i bieżąca aktualizacja harmonogramu prac projektowych
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac projektowych wg ustalonego harmonogramu
  • Ustalanie priorytetów w realizacji projektów
  • Nadzór nad terminowością realizowanych projektów
  • Nadzorowanie pracy koordynatorów, programistów, administratorów i testerów oraz podwykonawców uczestniczących w danym projekcie
  • Współpraca z Zarządem oraz Działem Sprzedaży
  • Kontakt z klientami

Od kandydatów na stanowisko PM oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości zagadnień związanych z realizacją projektów IT
  • Ogólnej znajomości technologii informatycznych, umożliwiającej skuteczną komunikację z innymi członkami zespołu projektowego
  • Znajomości tradycyjnych oraz zwinnych metodyk zarządzania projektami
  • Dobrej organizacji pracy, systematyczności, dokładności i pracowitości oraz umiejętności pracy w grupie
  • Samodzielności w realizacji przydzielonych zadań
  • Umiejętności komunikacji i negocjacji
  • Znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • Znajomości pakietu Microsoft Office (w szczególności Microsoft Project)

W zamian oferujemy:

  • Możliwość zdobycia kompleksowego doświadczenia w realizacji krajowych i zagranicznych projektów, wykorzystujących najpopularniejszą platformę intranetową na świecie
  • Uczestnictwo w realizacji innowacyjnych projektów dla firm z całego świata
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia oraz elastyczność w jego aktualizacji w miarę postępów w rozwoju zawodowym
  • Zdrową współpracę, bez nierealnych terminów i nadgodzin, w nowoczesnym i dobrze wyposażonym biurze w centrum Wrocławia
  • W naszym chillout room’ie na konsolach Xbox 360 i Xbox One można grać w grę Tomb Rider, FIFA na 4 pady, wyścigi samochodowe i inne pasjonujące gry
  • Dofinansowanie do karnetu Multisport oraz prywatnej opieki medycznej
  • Solidną codzienną mieszankę humoru i profesjonalizmu w dobrym towarzystwie

Prezentacja firmy

Skutecznie realizujemy i wdrażamy najbardziej złożone technologicznie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca