Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Project Manager

Miejsce pracy: Witnica

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami przedsiębiorstwa
  • opracowywanie harmonogramu oraz definiowanie zadań do wykonania w ramach projektu
  • nadzorowanie postępu prac nad projektem, zarządzanie zmianami, raportowanie
  • współpraca przy planowaniu i kontrola budżetu
  • analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej
  • nadzór nad zakupami, współpracę z dostawcami
  • weryfikacja danych wejściowych do zamówień
  • opracowywanie kosztorysów produktów
  • bezpośrednia współpraca z klientami i kontrahentami
  • komunikacja z działem zakupów w zakresie projektu (w tym wymogów dotyczących dostaw)
  • monitorowanie i optymalizacja budżetu oraz wydatków
  • zamykanie projektu
  • udział w audytach i odbiorach końcowych
  • zamykanie i rozliczanie projektu
  • nadzór nad wykonaniem prototypów
  • zarządzanie stolarnią

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Praktycznie doświadczenie w prowadzeniu projektów ( integracja zadań, efektywnego zarządzania czasem, zasobami ludzkimi, procesem komunikacji w zespole, zaopatrzeniem, kontrola nad kosztem i ryzykiem )
  • Biegła znajomość języka angielskiego ( warunek konieczny )
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Numer referencyjny: PM/17/2018/GRW/MM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.