Project Manager

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami IT zgodnie z planowanym czasem i budżetem
  • Zarządzanie relacjami biznesowymi podczas wdrożeń z parterami i klientami Firmy
  • Harmonogramowanie i dokumentowanie projektów
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Koordynacja i nadzór nad realizacją prac zespołu projektowego
  • Wyjazdy służbowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki nauk ścisłych lub technicznych)
  • Umiejętność podejmowania decyzji, planowania i organizowania pracy
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym
  • Umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji

Mile widziane:

  • Znajomość jednej z wiodących metodologii prowadzenia projektów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na B2B
  • Pracę w stabilnej, rozwojowej firmie
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość realizacji projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie
  • Profesjonalne szkolenia
  • Kontakt z najnowszymi technologiami
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Atrakcyjną przestrzeń do pracy
  • Pakiet bonusowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media