Opis stanowiska pracy

  • Planowane budowy zlokalizowane są w województwie łódzkim – Łódź i mazowieckiem – Warszawa.
  • Szukamy partnerów, podwykonawców prowadzących własną działalność gospodarczą oraz pracowników etatowych.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w nadzorowaniu budowy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie kierowania robotami budowlanymi,
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Znajomość przepisów BHP i innych przepisów związanych z prawidłową realizacją kontraktu,
  • Praktyczna znajomość programu AutoCad, MS Office,
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz swobodnego komunikowania się z osobami współpracującymi,
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania swoim czasem i zadaniami,
  • Prawo jazdy kat B.

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad jakością robót budowlanych prowadzonych na inwestycjach spółki na terenie całego kraju,
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu na budowie: delegowanie i egzekwowanie zadań, nadzór nad ich realizacją,
  • Zarządzanie kontraktem oraz rozliczanie kontraktu pod kontem finansowym oraz technicznym zarówno z Inwestorem jak i Podwykonawcami,
  • Koordynację międzybranżową budowy,
  • Organizowanie i prowadzenie narad koordynacyjnych na budowie z Podwykonawcami i kierownikami branżowymi,
  • Tworzenie i/lub nadzór nad tworzeniem dokumentacji kontraktowej (dokumentacji technicznej i formalnej budowy),
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta podczas realizacji inwestycji oraz w procesie ofertowania,
  • Profesjonalną współpracę z firmami wykonawczymi, dostawcami materiałów i urządzeń,
  • Bieżące raportowanie stanu zaawansowania budowy, postępu prac oraz powstałych ewentualnych odchyleń terminowych, realizacji budżetu inwestycji i ewentualnych powstałych odchyleń w tym zakresie, rozliczeń z Inwestorem i Podwykonawcami,
  • Przestrzeganie firmowych procedur wewnętrznych

Oferujemy:

  • Pracę z doświadczonym i dynamicznie rozwijającym się zespołem.
  • Gwarantujemy pracę przy dużych i ciekawych inwestycjach.

Miejsce pracy: Województwo łódzkie – Łódź, mazowieckie – Warszawa.

Prezentacja firmy

UNI-FORM to dziesiątki ludzi pracujących na terenie całego kraju ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca BHP / Ochrona środowiska