PROJECT MANAGER

Tetris Poland

Warszawa, mazowieckie

Międzynarodowa firma Tétris to ekspert w dziedzinie aranżacji powierzchni biurowych, handlowych, hotelowych i logistycznych. Firma powstała w 2003 roku i od tego czasu realizuje projekty w 16 krajach świata. Naszą misją jest tworzenie przestrzeni, które będą kluczowym czynnikiem sukcesu biznesu naszych klientów. Pionier w realizacji projektów Design&Build i mocnej pozycji rynkowej. Dołącz do naszego zespołu!
Trwa rekrutacja na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska/ zadania:

  • Wybór podwykonawców/dostawców poszczególnych zakresów robót dla przydzielonego projektu oraz podpisywanie umów z wybranymi oferentami
  • Dobór i nadzór pracowników budowlanych (z posiadanych zasobów firmy/firm zewnętrznych.) dla przydzielonego projektu
  • Prowadzenie przydzielonego projektu w ramach określonego budżetu i harmonogramu robót.
  • Tworzenie/aktualizowanie harmonogramów prowadzonych robót (Ms Project)
  • Analiza przydzielonego projektu oraz kosztorysowanie ewentualnych powstałych kosztów dodatkowych
  • Bezpośredni kontakt z klientem w ramach przydzielonego projektu
  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczej prowadzonych robót

Wymagania:

  • Ukończone studia magisterskie (budownictwo) – uprawnienia mile widziane
  • Dobra Znajomość programów AutoCad, Ms Office (w tym Ms Project), Norma Pro (mile widziane)
  • Zdolność dobrej organizacji pracy oraz przywiązywania uwagi do detali
  • Umiejętność dobrej pracy pod presją czasu
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze
  • Doświadczenia w prowadzeniu projektów adaptacji powierzchni biurowo-usługowych (nadzór zakresu architektury oraz wszelkich branż instalacyjnych)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę wśród osób skupionych na wspólnym budowaniu sprawnie działającej struktury zespołu.