Project Manager

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

FUNKCJA:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zasobami IT, prowadzenie oraz realizację projektów IT zgodnie z wyznaczonymi wymaganiami biznesowymi i ustalonym harmonogramem.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Zarządzanie projektami IT w zakresie: ustalenia potrzeb jednostek biznesowych wymagających wykonania prac deweloperskich, realizację ww. potrzeb w ramach ustalonych harmonogramów i budżetu
  • Ciągły monitoring pracy systemu i podejmowanie działań mających na celu zwiększenie jego dostępności i jakości pracy dla użytkowników
  • Zarządzanie pracą deweloperów/programistów zgodnie z ustalonymi priorytetami biznesowymi
  • Wycena i planowanie projektów zgodnie z wytycznymi zlecających jednostek biznesowych
  • Ścisła współpraca z jednostkami biznesowymi celem wypracowania i zastosowania najbardziej optymalnych rozwiązań IT

OCZEKIWANIA:

  • Około 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Doświadczenie w pracy z metodyką Kanban
  • Znajomość Jiry
  • Umiejętność komunikacji zarówno z deweloperami jak i biznesem celem realizacji potrzeb i oczekiwań
  • Zorientowanie na cel, proaktywność, multizadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi i rozwiązań celem realizacji potrzeb biznesowych
  • Doskonała znajomość jęz. angielskiego

OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży finansowej
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub o kontat B2B
  • Multisport, ubezpieczenie grupowe, Medicover
  • Biuro w doskonałej lokalizacji

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy