Project Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1117188

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Project Manager

Forma współpracy: B2B
Stawka: do 800 zł/MD nett + VAT

Obowiązki:
  • Prowadzenie projektów międzynarodowych w sektorze telco
  • Zarządzanie projektem
  • Realizacja harmonogramu projektu
  • Czuwanie nad przebiegiem projektu end-to-end

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów międzynarodowych
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej
  • Certyfikacje PM
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności interpersonalne (komunikacja, otwartość, empatia)
  • Dobra organizacja własnej pracy

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy i produktu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland