Project Manager

Hays Poland

Warszawa, łódzkie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1116270

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Łódź
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długofalowa
Stawka: 7000 PLN netto/ miesiąc

Zadania:

  • Planowanie zadań oraz koordynacja działań zespołu
  • Komunikacja i współpraca z Klientem
  • Analiza procesów projektowych i ich usprawnianie
  • Wsparcie w budowaniu zespołu developerskiego
  • Wsparcie w przygotowywaniu specyfikacji, ofert oraz wycen dla rozwiązań IT

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów IT
  • Zdolności interpersonalne (m.in. współpracy, rozwiązywania konfliktów, kierowania zespołem)
  • Zdolności negocjacyjne i analityczne
  • Dobra organizacja pracy, dokładność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych/projektowych
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
  • Doświadczenie w komunikacji z Klientem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie pracy z narzędziami PM (m.in. Jira, Redmine)

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Atrakcyjne stawki
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland