Project Manager

Euvic Services
Euvic Services sp. z o. o. to polska firma informatyczna, specjalizująca się w wytwarzaniu oprogramowania. Stanowimy część Grupy Euvic, dzięki czemu łączy swoje kompetencje z pozostałymi spółkami członkowskimi.

Skupiamy się na wdrażaniu i utrzymaniu rozwiązań chmurowych Microsoft Azure oraz Office 365. Rozwijamy platformy Microsoft SharePoint oraz własne, dedykowane systemy informatyczne oparte o Microsoft .NET.

Dedykowany zespół wsparcia świadczy usługi utrzymania systemów informatycznych w trybie 24/7/365. Wspieramy klientów w modelu outsourcingu specjalistów IT i programistów w wielu specjalnościach.

Jest nas obecnie prawie 60 osób i czekamy na Ciebie!
Podstawowe informacje:
Lokalizacja
Warszawa
Liczba wakatów
1
Minimalne doświadczenie
Od 3 do 5 lat
Rodzaj umowy
Na czas nieokreślony
Wymiar etatu
Pełny etat
Wynagrodzenie
? - ? / ? (Brutto)

Obowiązki:

  • kierowanie projektami oraz procesami wdrażania zmian (m.in.: zakresem, budżetem, harmonogramem, komunikacją, zespołem, relacjami pomiędzy poszczególnymi uczestnikami);
  • planowanie prac zespołu projektowego, monitorowanie wykonania postępu;
  • kontakt z jednostkami merytorycznymi w celu uszczegółowienia i przełożenia potrzeb biznesowych na funkcjonalności systemu;
  • raportowanie stanu realizacji projektów i przygotowywanie zestawień oraz analiz na potrzeby kierownictwa placówki;
  • odpowiedzialność za dostarczenie funkcjonalności będącej przedmiotem projektu.

Wymagania:

  • przynajmniej trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży IT;
  • praktyczna znajomość metodyki prowadzenia projektów (np. Prince2, PMI, Scrum) oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami (np. MS Project, EPM);
  • umiejętność planowania prac zespołu, tworzenia harmonogramów oraz monitorowania postępów;
  • umiejętność modelowania systemu i procesów biznesowych (UML, BPMN);
  • zdolność do rozumienia potrzeb strony biznesowej oraz umiejętność dopasowywania rozwiązań w celu ich zaspokajania;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w placówce naukowo-badawczej lub szkole wyższej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie;
  • kartę MultiSport;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę w ciekawych, międzynarodowych projektach, w najnowszych technologiach i metodologiach;
  • profesjonalny system szkoleń wewnętrznych (językowe i techniczne);
  • możliwość pracy na część etatu;
  • elastyczny czas pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.