Project Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, jednej z najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych na rynku polskim poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Project Manager. Wybrany kandydat powinien posiadać doświadczenie w pracy z danymi od strony zarządzania jakością danych oraz zarządzaniu projektami.

Project ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie projektami związanymi z rozwojem systemu;
  • Inicjowanie własnych modyfikacji oraz weryfikacja i opiniowanie merytoryczne zmian wnioskowanych przez innych użytkowników mając na uwadze spójność funkcjonalną nadzorowanego Systemu/Aplikacji;
  • Współpraca, w procesie implementacji, w zakresie ustalania harmonogramu,  definiowania funkcjonalności oraz zakresu testów;
  • Weryfikacja i akceptacja wszystkich zmian w procedurach operacyjnych wnioskowanych przez użytkowników Systemu/Aplikacji;
  • Odpowiedzialność za poprawność i spójność migrowanych danych;
  • Definiowanie poziomu uprawnień do Systemu/Aplikacji oraz zasad akceptacji wniosków o dostęp;
  • Zapewnienie kompletności dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Minimum 2 – letnie doświadczenie w obszarze zarządzania danymi (data governance);
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (technologie: Oracle, Postgres, Teradata);
  • Doświadczenie w zarządzaniu współpracą między departamentami na projektach;
  • Umiejętność modelowana bazy danych;
  • Doświadczenie w budowie i rozwoju rozwiązań Master Data Management;
  • Znajomość narzędzi  Informatica do zarządzania danymi (Power Center, Enterprise Information Catalog, Secure@Secure) będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość SQL;
  • Umiejętność wykorzystania narzędzi do przetwarzania danych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.