Project Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonego Project Managera, który będzie odpowiedzialny za inwestycje mieszkaniowe pod wynajem.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy deweloperskiej, rozwijającej obecnie segment inwestycji mieszkaniowo-hotelowych pod wynajem - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie oraz realizację projektów mieszkaniowo-hotelowych pod wynajem na terenie całej Polski.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za przygotowanie oraz realizację projektów inwestycyjnych zgodnie z wyznaczonymi założeniami
  • Wybór oraz negocjacje z biurami architektonicznymi oraz firmami doradczymi
  • Koordynacja przygotowania koncepcji architektonicznej oraz funkcjonalnej nowych inwestycji
  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetu inwestycji oraz jego egzekucję
  • Koordynacja fazy projektowej
  • Koordynacja uzyskania niezbędnych pozwoleń
  • Odpowiedzialność za przeprowadzenie przetargu oraz wybór firmy Generalnego Wykonawstwa oraz firm wyposażenia wnętrz
  • Nadzór nad realizacją projektów inwestycyjnych
  • Nadzór nad pracami wykończenia oraz wyposażenia wnętrz
  • Oddanie inwestycji do użytku oraz koordynacja procesu gwarancyjnego

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura lub budownictwo)
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie realizacji projektów inwestycyjnych (preferowane doświadczenie w segmencie hotelowym, biurowym lub apartamentowym)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania procesem inwestycyjnym
  • Wiedza na temat finansowych oraz administracyjnych aspektów realizacji projektów inwestycyjnych
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z konserwatorem zabytków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności budowania pozytywnych relacji ze wszystkimi stronami współpracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowości do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość realizacji wymagających oraz innowacyjnych projektów inwestycyjnych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z kapitałem zagranicznym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page