Hays Poland

Project Manager

Toruń
Toruń
NR REF.: 1092044

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Toruń
Realizacja: 12 miesięcy
Stawka: do negocjacji
Rodzaj umowy: B2B

Główne zadanie: realizacja projektów aplikacyjnych i konsultingowych, w strategicznych obszarach organizacji, często z bardzo ambitnym terminem realizacji.

Zadania:
  • odpowiedzialność za zadania IT w projekcie,
  • odpowiedzialność za budżet IT w ramach projektu,
  • wsparcie przy tworzeniu i utrzymywaniu harmonogramu projektu,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • zarządzanie zmianą w projekcie,
  • zarządzanie ryzykiem,
  • udział w toczących się postępowaniach zakupowych,
  • budowanie i utrzymywanie dokumentacji projektowej,
  • raportowanie postępów prac.

Wymagania:
  • minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami IT, również z dostawcami zewnętrznymi,
  • szerokie doświadczenia zarówno w sferze technologii jak i procesów biznesowych,
  • doświadczenie w projektach startupowych,
  • doświadczenie w projektach prowadzonych metodykami Agile jak i tradycyjnymi,
  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
  • udokumentowana wiedza i doświadczenie projektowe z naciskiem na projekty integracyjne i infrastrukturalne,
  • znajomość rozwiązań Software AG webMethods,
  • znajomość bazy danych Microsoft SQL Server oraz mechanizmów SSIS,
  • umiejętności planowania i egzekwowania powierzonych zadań,
  • bardzo dobre zdolności analityczne,
  • wysokie zdolności organizacyjne i umiejętność dokumentowania pracy,
  • automotywacja, determinacja w realizacji zadań,
  • orientacja na cel i wyniki,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • zdolności prezentacyjne i umiejętność przekonywania do swoich racji,
  • asertywność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolność szybkiego reagowania na pojawiające się zmiany,
  • znajomość MS Project, MS Office, JIRA Agile, Confluence.

Oferujemy:
  • możliwość pracy zdalnej w wymiarze 1 dnia w tygodniu,
  • benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport,
  • partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
  • elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland