Project Manager

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Międzynarodowa firma produkcyjna (obecność w 129 krajach)

Pełna odpowiedzialność za realizację projektów w ramach organizacji

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży elektrycznej (instalacje elektryczne) w związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych pasji zaangażowania Kandydatów na stanowisko Project Managera.

Opis stanowiska

  • Wsparcie obszarów: produkcyjnego, logistycznego, jakości i bhp w poszukiwaniu rozwiązań zwiększających efektywność prowadzonej działalności,
  • Transfery linii produkcyjnych pomiędzy zakładami,
  • Udział w opracowywaniu koncepcji rozwoju firmy,
  • Przygotowanie i opracowanie projektów rozwojowych firmy oraz projektów inwestycyjnych przewidzianych do realizacji,
  • Realizacja przyjętych do realizacji zadań modernizacyjnych,
  • Budżetowanie i negocjowanie zakupów inwestycyjnych,
  • Budowanie planów prewencji i planowych przestojów remontowych dla priorytetowych urządzeń,
  • Stały monitoring rozwiązań formalno-prawnych dotyczących inwestycji i ich wpływu na środowisko naturalne,
  • Okresowe raportowanie na potrzeby Zarządu z informacji o postępach prac.

Profil kandydata

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Sukcesy w realizacji projektów inwestycyjnych przy Zakładzie Produkcyjnym oraz realizacji relokacji linii produkcyjnych,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie,
  • Cechy liderskie: zarządzanie poprzez cele, leadership, myślenie analityczne, praca zespołowa,
  • Umiejętność prowadzenia wielu procesów jednocześnie (wielozadaniowość),

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój firmy,
  • Pakiet szkoleń i benefitów.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page