Opis stanowiska pracy

Project Manager
Poznań
NR REF.: 1120449

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta z branży FMCG poszukujemy Project Managera, który dołączy do zespołu IT

Twoje następne stanowisko
Do obowiązków PM będzie należało zarządzanie portfelem projektów związanych z wdrożeniami i rozwojem systemów informatycznych przedsiębiorstwa oraz: zbieranie i analiza wymagań projektowych, planowanie i kontrola harmonogramu, budżetu i jakości prac, zarządzanie pracą zespołów projektowych, ocena i zarządzanie ryzykiem projektowym, opracowanie i realizacja planów komunikacji, monitorowanie i raportowanie realizacji projektów, zarządzanie zmianą w ramach projektu, prowadzenie dokumentacji projektowej, a także współpraca z dostawcami oraz interesariuszami projektu

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy Kandydatów, którzy mają już doświadczenie w realizacji projektów IT, a metodyki zarządzania projektami (Prince2, PMI, Agile) nie są im obce.Mile widziana będzie znajomość biblioteki ITIL na poziomie Foundation

Dobra znajomość j. angielskiego jest niezbędna, a dodatkowo znajomość j. niemieckiego będzie bardzo dużym atutem kandydata.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje pracę w dużej międzynarodowej firmie, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z pakietem benefitów, szkolenia krajowe i zagraniczne.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na kompleksowej obsłudze firm z sektora telekomunikacji oraz... technologii informatycznych. Nasza oferta usług rekrutacyjnych skierowana jest przede wszystkim do producentów oprogramowania i rozwiązań hardware'owych, integratorów, firm świadczących usługi informatyczne, call center oraz operatorów i dostawców usług telekomunikacyjnych. Obsługujemy również działy IT w firmach, m.in. z branży finansowej,produkcyjnej i FMCG.
Prowadzimy rekrutację na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Nasza praca oparta jest na branżowym doświadczeniu konsultantów oraz dogłębnej i aktualnej wiedzy o rynku pracy w sektorze informatycznym i telekomunikacyjnym. Bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami w dziedzinie IT i telekomunikacji pozwala nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Realizując usługi dla naszych Klientów, koncentrujemy się na dostosowaniu usługi do rzeczywistych potrzeb Klienta i przedstawieniu najlepszych kandydatów na dane stanowisko.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy