Project Manager

Hays Poland

Poznań, wielkopolskie

Hays Poland

Poznań
Poznań
NR REF.: 1119223

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – lidera branży farmaceutycznej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PROJECT MANAGER

Lokalizacja: Poznań
Stosunek pracy: Współpraca B2B (min. 12 miesięcy)

Stawka: 120-150zł netto+VAT/h

Zadania:
  • Odpowiedzialność za pogram management w obszarze Excellence Sales & customer service (CRM, inne systemy oraz aplikacje około sprzedażowe).
  • Odpowiedzialność za mapowanie procesów w systemach/ aplikacjach Klienta oraz matchowanie tych procesów – pełna integracja systemów, badanie rynków (cały świat).
Wymagania:
  • 8+ lat doświadczenia w IT Project Management (klasyczne metodyki),
  • Doświadczenie w planowaniu oraz koordynacji min. kilkunastu różnych, równoległych streamów,
  • Zarządzanie budżetem,
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym globalnym środowisku,
  • Praca z zespołami developerskimi oraz z vendorem zewnętrznym,
  • J. angielski -> min. C1,
  • Łatwość i swoboda w komunikacji z wieloma Klientami,
  • Idealna osoba, to osoba ambitna, mocno nastawiona na cel,
  • Otwartość na (rzadkie) podróże służbowe do UK.
Oferujemy:
  • Praca zdalna 4 dni miesiącu,
  • Praca w międzynarodowym, globalnym środowisku z Klientami z całego świata,
  • Benefity: MultiSport, Medicover.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland