Billennium Sp. z o.o.

Project Manager

Miejsce pracy: Lublin

Zadania

  • Planowanie, organizacja i koordynacja prac na wszystkich etapach realizacji projektów
  • Tworzenie harmonogramów projektowych i kontrola ich realizacji
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji w projektach
  • Monitorowanie finansów i zasobów w projekcie
  • Opracowanie niezbędnych analiz i raportów dotyczących prowadzonych projektów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy oraz prowadzeniu projektów z branży IT
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami
  • Znajomość metodyk projektowych
  • Mile widziane posiadanie certyfikatu PMI lub Prince 2
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analizy danych i logicznego myślenia
  • Umiejętność planowania, definiowania celów i ich realizacji
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Szkolenia wstępne
  • Pełnoetatowe zatrudnienie
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport
  • Zajęcia z języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.