Billennium Sp. z o.o.
Jesteśmy globalną firmą technologiczną z 15–letnim doświadczeniem. Zatrudniamy ponad 800 specjalistów z zakresu nowoczesnych rozwiązań wspierających biznes. Posiadamy 6 oddziałów w Polsce oraz biura w Indiach (Pune), USA (Nowy Jork) i Malezji (Kuala Lumpur).

Tworzymy innowacyjne rozwiązania IT wykorzystując kompetencje w zakresie outsourcingu, utrzymania i rozwoju oprogramowania oraz chmury.

Wyróżniamy się podejściem Paperless, którego celem jest zmniejszenie ilości papieru w organizacji oraz optymalizacja procesów biznesowych.
Stanowisko:

Project Manager

Lokalizacja: Lublin, Warszawa, Łódź

Zadania:

• Planowanie, organizacja i koordynacja prac na wszystkich etapach realizacji projektu

• Tworzenie harmonogramów projektowych i kontrola ich realizacji

• Zapewnienie sprawnej komunikacji w projektach

• Monitorowanie finansów i zasobów w projekcie

• Opracowanie niezbędnych analiz i raportów dotyczących prowadzonych projektów

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)

• Minimum roczne doświadczenie w pracy oraz prowadzeniu projektów z branży IT w metodykach Agile

• Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania projektami

• Znajomość zwinnych oraz kaskadowych metodyk projektowych

• Mile widziane posiadanie certyfikatu PMI lub Prince 2

• Dobra znajomość pakietu MS Office

• Umiejętność analizy danych i logicznego myślenia

• Umiejętność planowania, definiowania celów i ich realizacji

• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne

• Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Szkolenia wstępne

• Pełnoetatowe zatrudnienie

• Dowolną formę zatrudnienia/współpracy

• Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie oraz kartę multisport

• Zajęcia z języka angielskiego

Billennium Sp. z o.o. Billennium Sp. z o.o.