PROJECT MANAGER

Ameet Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem na polskim rynku wydawniczym. Nasze książki publikowane są w 28 językach w ponad 44 krajach na świecie. Współpracujemy z wieloma licencjodawcami takimi jak The LEGO Group, The Walt Disney Company, Universal Studios Ltd., Warner Bros., co czyni nasze produkty wyjątkowymi i daje gwarancję najwyższej jakości.

Lokalizacja: Łódź

Jeśli:

  • potrafisz zarządzać projektami,
  • bierzesz odpowiedzialność za dostarczenie projektu w terminie,
  • potrafisz rekomendować i podejmować decyzje,
  • posługujesz się językiem angielskim na poziomie B2 lub wyższym,
  • umiesz pracować w zespole, potrafisz motywować i angażować zespół,
  • posiadasz umiejętność budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku i akceptacji różnorodności,
  • cechuje Cię asertywność, kreatywność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Chciałbyś/Chciałabyś:

  • planować i kierować projektami tworzenia książek dla dzieci,
  • ustalać z liderami zespołów podział zadań,
  • zarządzać realizacją projektu,
  • zarządzać harmonogramem i dokumentacją,
  • identyfikować potencjalne zagrożenia i zarządzać nimi.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w jednym z wiodących wydawnictw książek dla dzieci,
  • możliwość współpracy z dużymi, rozpoznawalnymi markami takimi jak The LEGO Group, The Walt Disney Company, Universal Studios Ltd., Warner Bros.,
  • pracę w międzynarodowym środowisku opartym na współpracy, wzajemnym szacunku i zaangażowaniu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku "aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy liderem na polskim rynku wydawniczym. Nasze książki publikowane... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja