Project Manager

HRK S.A.

Kwidzyn, pomorskie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna –dla której poszukujemy osoby na stanowisko :

Project ManagerMiejsce pracy: Kwidzyn
Zakres obowiązków:
  • uczestnictwo w fazie przygotowawczej projektu (ustalanie budżetu, planu realizacji projektu, specyfikacji) oraz jego realizacja
  • ścisła współpraca z klientem oraz analiza jego potrzeb
  • przewidywanie możliwości firmy w kontekście potrzeb klienta
  • definiowanie kompetencji potrzebnych do realizacji projektu
  • koordynacja utrzymania założeń budżetu
  • koordynacja pracy członków zespołu projektowego (analiza raportów, rozwiązywanie problemów, egzekwowanie efektów działań)

Oczekiwania:
  • minimum 2-letniego doświadczenia w kierowaniu projektami w firmie produkcyjnej
  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
  • znajomości zasad planowania i prowadzenia projektu
  • wiedzy ekonomicznej z zakresu: planowania budżetu, kosztorysowania, elementów budowy kontraktu, zachowania płynności finansowej
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia we współpracy z klientami
  • doświadczenia w koordynowaniu pracy zespołu
  • wysokich umiejętności organizacyjnych i analitycznego myślenia

Oferujemy:
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • rozwój poprzez dofinansowanie do studiów lub nauki języków obcych
  • karty sportowe oraz możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni na terenie firmy
  • prywatną opiekę medyczną
  • jasne kryteria awansu
  • bonus relokacyjny
  • umowę o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.