Project Manager

Intredo

Kraków, małopolskie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Kraków

Kim jesteśmy?

Agencją performance marketingu – działamy na 20 różnych rynkach, gdzie tworzymy najbardziej efektywne kampanie reklamowe.

Czym się zajmujemy?

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym: przygotowujemy i wdrażamy strategię komunikacji online.

Jak funkcjonujemy?

Działamy na rynku od 8 lat. Przez ten czas zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół złożony z blisko 50 specjalistów. Na co dzień zajmujemy się łączeniem produkcji, technologii i mediów w spójną całość oraz tworzeniem skutecznych narzędzi sprzedaży online.

Obecnie poszukujemy Project Managera działu Product Development, chcesz zobaczyć jak u nas jest?

Zadania dla Ciebie:

  • Prowadzenie projektów we współpracy z innymi działami (Media, CC),
  • Koordynowanie i organizowanie pracy zespołu, delegowanie zadań, efektywne planowanie zasobów,
  • Zarządzanie pracą Frontendów, Grafików i Copywriterów,
  • Nadzór nad wdrożeniami (testy stron),
  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji projektu,
  • Udział w tworzeniu oraz weryfikacja planów,
  • Monitorowanie budżetu tłumaczeniowego,
  • Bieżące wsparcie zespołu.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu i koordynowaniu projektów o różnym stopniu złożoności,
  • Znajomość metodyk oraz zagadnień związanych z prowadzeniem projektów,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Wyczucie marketingowe i nastawienie na efekt w postaci sprzedaży,
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne, umiejętność swobodnego wyrażania myśli, umiejętność nieszablonowego myślenia i otwarty umysł,
  • Odpowiedzialność biznesowa.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży health and beauty,
  • Zdolności analityczne.

Oferujemy:

  • Pracę w gronie doświadczonych, nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów Internetu i reklamy internetowej,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport i ubezpieczenie na życie,
  • Codziennie pyszną kawę i owoce.
Intredo