Opis stanowiska pracy

Krakowska Firma zajmująca się automatyzacją przemysłu zatrudni PROJECT MANAGERA do zarządzania projektami zagranicznymi.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (najchętniej kierunki związane z profilem działalności firmy tj automatyzacja przemysłu, mechatronika, itp),
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość języka włoskiego,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • dobra organizacja, samodzielność i konsekwencja w działaniu,
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych,

Zakres Obowiązków

  • zarządzanie projektami zagranicznymi, głównie klienci skandynawscy i włoscy
  • organizacja wynajmu sprzętu, zakwaterowania, transportu i całej logistyki projektu,
  • nadzór nad przebiegiem projektu, rozliczeniem i fakturacją,
  • nadzór nad doborem kadry do projektów,
  • przeprowadzanie procedur administracyjnych związanych z realizowaniem projektów w Europie i poza nią,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: stałe i motywacyjne,
  • prywatny pakiet medyczny,
  • karty sportowe,
  • praca w przyjaznej atmosferze w nowoczesnej firmie,
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • szkolenia,

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Real Construct Sp. z o.o

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Inżynieria, Praca Logistyka, Praca Kadra zarządzająca, Praca Biuro / Dokumentacja