Opis stanowiska pracy

W PragmaGO proponujemy produkty finansowe online pomagające przedsiębiorcom w rozwoju ich firm.

Twoje zadania:

  • organizacja pracy zespołu specjalistów
  • planowanie prac
  • monitorowanie i raportowanie postępów w projektach,
  • zarządzanie ryzykiem w projektach,
  • operacyjny nadzór nad terminowością i jakością zadań realizowanych w projektach
  • dbanie o jakość dokumentacji projektowej,
  • współtworzenie kultury projektowej w organizacji,
  • wsparcie zespołu we wspólnych inicjatywach, wdrażanie nowych narzędzi IT oraz standardów.

Wymagania

Wymagania

  • proaktywna postawa, nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • umiejętność współpracy w zespole
  • asertywność
  • wiedzy i umiejętności zastosowania w praktyce metodyk prowadzenia projektów (metodyki tradycyjne oraz zwinne)
  • umiejętności skutecznego komunikowania się z zespołem programistów i interesariuszami ze strony biznesu.

Prezentacja firmy

Jesteśmy zespołem specjalistów IT, którzy codziennie wprawiają w ruch us... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca IT - Project Management