OTTO Work Force OTTO Work Force

Project Manager

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Dobroszyce

OTTO Work Force Central Europe Sp. z o.o. dla jednego ze swoich Klientów - światowego lidera branży POS poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

PROJECT MANAGER

Miejsce pracy: 56-410 Dobroszyce

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

• Prowadzenie projektów zgodnie z przyjętymi w firmie standardami,

• Odpowiedzialność za zakres, terminowość oraz budżet projektu,

• Bieżąca współpraca z Klientem wewnętrznym w zakresie realizacji projektu,

• Raportowanie,

• Współpraca przy wykonywaniu ofert i kosztorysów dla Klientów wewnętrznych i zewnętrznych,

• Wdrażanie nowych i udoskonalanie istniejących projektów.

WYMAGANIA:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

• Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,

• Mile widziana znajomość branży POS lub formowania wtryskowego, wytłaczania, obróbki drewna i metalu lub elementów oświetleniowych.

OFERUJEMY:

• Pracę w dużej, międzynarodowej firmie, przy ciekawych projektach,

• Umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,

• Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji, szkolenia na miejscu i w zagranicznych oddziałach firmy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.