Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w tworzeniu aplikacji i narracji wystaw multimedialnych, interaktywnych gier edukacyjnych, projektów multimedialnych i mapping’u. Ponadto firma wspiera procesy digitalizacji, aby kreatywnie i nowocześnie przekazywać treści odbiorcom. Co sprawia, że jest to dobry pracodawca? Pozycja lidera w branży, ciekawe projekty w regionie EMEA, przyjacielski i wspierający zespół i elastyczne godzin pracy.

Zakres obowiązków:
-Prowadzenie projektów dla instytucji publicznych
-Nadzór nad realizacją zadań
-Prowadzenie budżetu projektu i bieżąca kontrola
-Kontakt z Klientem i innymi wykonawcami
-Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej
-Wyszukiwanie i kontrola podwykonawców i dostawców
-Negocjowanie i podpisywanie umów

Wymagania

-5-10 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów
-Doświadczenie w projektach dla instytucji publicznych
-Umiejętność tworzenia budżetów, harmonogramów i dokumentacji projektowej
-Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów
-Gotowość do częstych podróży
-Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
-Prawo jazdy kat.B

Benefity:
-Premie projektowe
-Indywidualny budżet szkoleniowy
-Multisport
-Luxmed

Prezentacja firmy

ERS| Defines positive change, agencja doradztwa personalnego nale... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management