Opis stanowiska pracy

- kompleksowe i skuteczne prowadzenie powierzonych projektów
- nadzór nad prowadzonymi projektami w zakresie planowania i monitorowania prowadzonych działań
- reprezentowanie firmy w kontaktach z partnerami biznesowymi
- realizacja celów sprzedażowych, strategii firmy przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi Klienta
- aktywne uczestnictwo w budowaniu pozycji marki i umacnianie wizerunku firmy

Wymagania

- doświadczenie z zakresu skutecznej realizacji projektów w obszarze medycyny – szpitale, POZ, domy opieki,
- wysokie umiejętności planowania i organizacji pracy,
- doświadczenie w branży medycznej, telekomunikacyjnej, obsłudze klienta,
- wykształcenie wyższe – preferowane medyczne, ekonomiczne, prawnicze lub administracyjne,
- wysokie kompetencje komunikacyjne, negocjacyjne i interpersonalne, a także umiejętność prowadzenia prezentacji sprzedażowych,
- ambicja, zaangażowanie, orientacje na realizację celów i gotowość do podejmowania wyzwań

Prezentacja firmy

Start-up telemedyczny rozwijający produkty dla szpitali, POZ, domów opie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi