Opis stanowiska pracy

Zarządzanie projektami z branży budowlanej, min: budowa, prace wykończeniowe, prace aranżacyjne, doradztwo techniczne, due diligence, w szczególności:

- zarządzanie grupą projektów od fazy koncepcji / wizji, po odbiory związane z
uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie oraz okres gwarancji
- przeprowadzanie przetargów, negocjacje i podpisywanie umów
- przygotowanie i kontrola budżetów oraz harmonogramów
- nadzór, koordynacja i odbiory prac
- przygotowywanie raportów
- zarządzanie zespołem inżynierów oraz zewnętrznych konsultantów / specjalistów
- doradztwo techniczne
- przygotowywanie technicznych due diligence
- wsparcie klienta w dyskusjach oraz negocjacjach

Wymagania

- 5 lat doświadczenia na stanowisku PM
- 7 lat aktywnego doświadczenia w budownictwie
- uprawnienia budowlane bez ograniczeń
- gotowość do podróży służbowych na terenie kraju
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, umożliwiającym
swobodne porozumiewanie się oraz słownictwa technicznego
- umiejętność pracy pod presją czasu
- umiejętność zarządzania podległym zespołem inżynierów
- znajomość technik zarządzania budową w formule z generalnym wykonawcą i
Construction Management
- znajomość Ms Office oraz programów MS Project, Norma Pro i AutoCad.

Prezentacja firmy

Trebbi Polska to niezależna profesjonalna spółka konsultingowa z sektora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie