Project Manager (technolog żywności)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Nowo utworzone stanowisko, międzynarodowe środowisko pracy i szeroki pakiet benefitów
  • Szansa na rozwój w zarządzaniu projektami!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent wyrobów spożywczych (niezwiązanych z przetwórstwem mięsa :-) ), którego polski oddział ulokowany jest na Dolnym Śląsku, w niedalekiej okolicy Wrocławia i Świdnicy.

Opis stanowiska

  • Całościowe prowadzenie projektów związanych z wdrożeniem nowych produktów
  • Koordynowanie projektów na każdym etapie ich realizacji od badań, planowania, wdrożenia po analizę efektywności
  • Określanie harmonogramów projektów, podział projektów na etapy działań, przypisywanie odpowiadających odpowiedzialności i zadań oraz organizowanie spotkań
  • Rozwiązywanie bieżących problemów podczas trwania projektu oraz ciągłe inicjowanie działań usprawniających prowadzenie projektów oraz komunikacji pomiędzy uczestnikami projektu
  • Analizowanie sprzedaży, identyfikowanie i rekomendowanie kierunków rozwoju dla poszczególnych kanałów sprzedaży oraz produktów
  • Prowadzenie analiz dotyczących trendów konsumenckich, trendów rynkowych oraz sytuacji w branży spożywczej i branży piekarskiej i cukierniczej
  • Identyfikowanie potrzeb konsumentów i klientów w oparciu o wyniki badań, analizy oraz obserwacje
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Zarządzającego
  • Współpraca z klientami firmy

Profil kandydata

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów (NPD, zarządzanie produktem) zdobyte w branży spożywczej
  • Kierunkowe wykształcenie (Technologia żywności itp.)
  • Dobra znajomość j. angielskiego (poziom min. B2)
  • Znajomość technik i narzędzi zarządzania projektem
  • Umiejętności analizowania trendów rynkowych i kreowania założeń nowych produktów zgodnych z zapotrzebowaniem rynku
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, postawa proaktywna, kompetencje komunikacyjne (w j. polskim oraz angielskim)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o fantastycznej atmosferze i międzynarodowym środowisku pracy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego na nowo utworzonym, samodzielnym stanowisku
  • Opieka medyczna Medicover
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Elastyczny czas pracy + możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Dofinansowane zakwaterowanie dla pracowników dojeżdżających z innych lokalizacji

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page