Project Manager (Senior Project Engineer)

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, z siedzibą w rejonie Katowice/Kraków, jednego z liderów w swoim segmencie, poszukuje doświadczonego Inżyniera na stanowisko:

Project Manager (Senior Project Engineer)Miejsce pracy: Kraków

Nowo tworzone stanowisko

Szukasz rozwoju? Nie masz szans na awans?  – ta oferta jest dla Ciebie !

Zadania:

  • Kompleksowy nadzór nad realizowanymi projektami inwestycyjnymi w zakładzie produkcyjnym (rozbudowa linii, rozruch, nadzór i wsparcie techniczne)
  • Zarządzanie zasobami, budżetem, ryzykiem oraz harmonogramem prac projektowych
  • Nadzór nad kompletnością i spójnością dokumentacji realizowanych projektów
  • Optymalizacja finansowa realizowanych projektów
  • Działania usprawniające i zwiększające efektywność nadzorowanych projektów
  • Uzgodnienia techniczne, współpraca z innymi działami oraz z podwykonawcami zewnętrznymi
  • Nadzór nad infrastrukturą i utrzymaniem budynków

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, optymalnie w branży spożywczej (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu)
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika, Automatyka, itp.)
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość zasad prowadzenia i nadzorowania projektów
  • Znajomość rysunku technicznego oraz programu AUTOCAD
  • Ogólna wiedza z zakresu rozwiązań automatyki, pneumatyki, mechaniki
  • Umiejętność kosztorysowania
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w dużej i stabilnej firmie o mocnej pozycji rynkowej, należącej do międzynarodowej grupy
  • Możliwość dalszego rozwoju w organizacji
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym oraz realny udział w rozwoju projektów
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zakresu obowiązków
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.