Project Manager (retail)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1158129

Dla naszego Klienta - polskiej firmy deweloperskiej z sektora handlowego poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Projektu.

Opis stanowiska:
  • współpraca przy pozyskiwaniu nowych nieruchomości, przygotowywanie analiz technicznych oraz kalkulacji wstępnych kosztów realizacji,
  • wybór pracowni projektowych i wykonawców w ramach powierzonych projektów, nadzór i koordynacja prac,
  • udział w uzyskiwaniu niezbędnych decyzji, pozwoleń, uzgodnień i warunków
  • koordynacja całego procesu realizacji projektów zgodnie z założonym harmonogramem, budżetem i wymogami jakościowymi oraz przyjętymi standardami
  • bieżące raportowanie, nadzorowanie dokumentacji

Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (nie jest wymagane doświadczenie bezpośrednio z sektora retail)
  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa,architektury
  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych,
  • znajomość prawa budowlanego oraz procesów realizacji inwestycji,
  • umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • komunikatywnośc i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjności na jednodniowe delegacje (zazwyczaj nie więcej niż raz tygodniu)

Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów pracowniczych oraz auto służbowe. Możliwe podjęcie współpracy zarówno w ramach umowy o pracę jak i na zasadach B2B.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy