Project Manager - relokacja linii (projekt 12 msc) - rekrutacja online

HRK S.A.

Bolesławiec, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Reprezentujemy międzynarodową firmę produkcyjną, która w związku z dużymi projektami inwestycyjnymi poszukuje osoby na stanowisko:

Project Manager - relokacja linii (projekt 12 msc)Miejsce pracy: Bolesławiec

Zadania:

  • Prowadzenie projektów uruchomień nowych maszyn, instalacji i calych procesów produkcyjnych
  • Tworzenie całkowitego zakresu projektu : budżetu, harmonogramu, zespołu, etapów itd.
  • Nadzór nad przeprowadzanymi projektami
  • Uruchamianie linii produkcyjnych w dużym zakładzie
  • Raportowanie do Zarządu postępów z prowadzonych projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów związanych z przenosinami, instalacją czy rozruchem maszyn lub całych linii produkcyjnych
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania zespołami projektowymi
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania projektami (harmonogram, etapy, budżety etc.)
  • Dobra znajomość języka angielskiego jest wymogiem koniecznym
  • Otwartości na zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Inne dodatki niezbędne do pracy
  • Kontrakt na 12 miesięcy z opcją przedłużenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.