Project Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem działu Payroll Consulting a szczególnie zespołu IT Teta, do warszawskiego biura w Błękitnym Wieżowcu oraz pracy zdalnej poszukujemy osoby na stanowisko: Project Manager.

Project ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • koordynowanie prac zespołu projektowego w związku z realizacją umów z Klientami, w zakresie kadry, płace, portale pracownicze i czas pracy oraz księgowania wynagrodzeń,  w tym między innymi poprzez:

  • analizę specyfiki wymagań klienta w zakresach objętych umową,

  • przygotowywanie harmonogramów prac wdrożeniowych - układanie WBS, alokacja zasobów, określanie etapów prac, wyznaczanie ścieżki krytycznej,

  • analizę ryzyk w ramach prowadzonych działań: opracowywanie planów zaradczych oraz uruchamianie ich w razie potrzeby,

  • koordynowanie prac zespołu projektowego tak, żeby poszczególne etapy wykonywane były w zgodności z przyjętym harmonogramem; wskazywanie słabych punktów w projekcie i opracowywanie sposobów ich eliminacji,

  • raportowanie postępów w pracach, zwłaszcza w odniesieniu do przyjętego harmonogramu,

  • dokumentowanie i komunikowanie etapów prac,

  • wyszukiwanie elementów wspólnych w różnych projektach celem ich ponownego użycia w innych projektach,

  • prowadzenie dokumentacji prac projektowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, w kierunku informatycznym lub pokrewnym,

  • Minimum 5-letnie doświadczenie związane z koordynowaniem projektów z zakresu kadr i płac,

  • Znajomość systemu Teta lub innego systemu kadrowo – płacowego (klasy ERP),

  • Znajomość zagadnień objętych projektem wdrożenia

  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie C1 (certyfikat nie jest wymagany)

  • Umiejętność pracy w dynamicznym zmiennym środowisku biznesowym,

  • Wysoka kultura osobista i umiejętności interpersonalne.

Oferujemy pracę w stabilnej, renomowanej organizacji, dużą samodzielność oraz pracę pełną wyzwań.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.