Project Manager/Producent (studio produkcyjne)

Animation Group Sp. z o.o.

00-621 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BluBlu Studios jest jednym z wiodących studiów animacji 2D w Polsce. Na co dzień realizuje liczne projekty związane z animacją, wideo i grafiką dla klientów z najróżniejszych zakątków świata, w tym wiodących polskich grup medialnych. W związku z rosnącą liczbą projektów poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

CREATIVE PROJECT MANAGER / PRODUCER (biegły język angielski)

miejsce pracy: Warszawa (metro Politechnika/pl. Unii Lubelskiej)

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie i zarządzanie projektami z dziedziny animacji 2D i ilustracji. Szukamy głównie pasjonatów z branży wideo i animacji, którzy w sposób sumienny i kreatywny będą chcieli w pełni zaangażować się w niesamowity świat animacji 2D.

Jednak nie zamykamy się również na osoby bez doświadczenia! :)

Gwarantujemy świetną atmosferę pracy i coś więcej niż tylko nudną pracę biurową.

Obowiązki:

- zarządzanie projektami z dziedziny animacji i ilustracji 2D
- współpraca z anglojęzycznymi klientami
- udział w wideokonferencjach (jęz. angielski)
- pomoc w organizacji produkcji studia, wdrażanie narzędzi wspierających produkcję
- koordynacja pracy animatorów i ilustratorów oraz bliska współpraca z artystami (nic przyjemniejszego!)
- weryfikacja i tłumaczenie materiałów oraz czuwanie nad wysoką jakością realizowanych projektów
- kreatywny udział przy tworzeniu storyboardów i scenariuszy
- prowadzenie wstępnych rozmów sprzedażowych z klientami / prezentowanie założeń kreatywnych (opracowanych przez innych doświadczonych członków zespołu lub przez Ciebie jeśli czujesz się w tym dobrze!)
- inne pokrewne zadania wspierające pracę zespołu

Wymagania

• Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom C1/C2). Po polsku rozmawiamy praktycznie tylko wewnątrz zespołu (chociaż też nie zawsze). Naszymi klientami są firmy z każdego zakątka Ziemi. Dlatego też wymagamy zaawansowanego stopnia znajomości języka angielskiego, która zapewni bezproblemową komunikację przy zachowaniu wysokiego stopnia profesjonalizmu.
• Motywacja i chęć do działania. Trudno wyobrazić sobie skutecznego Project Managera bez tych atutów. BluBlu zapracowało na dobrą opinię bardzo dużym zaangażowaniem w każdy projekt, który realizuje. Albo robimy coś dobrze, albo wcale. Jeżeli w pracy kierujesz się tą samą myślą, z pewnością się u nas świetnie odnajdziesz!
• Bardzo dobre zdolności komunikacyjne. Chodzi zarówno o komunikację wewnętrzną, jak i zewnętrzną, kulturę osobistą, umiejętność konstruowania tekstów w wymianie informacji z klientami oraz w komunikatach. Niezbędne jest połączenie profesjonalizmu i luzu.
• Wysoka kultura osobista.
• Dokładność. W naszych projektach dbamy o każdy szczegół. Kochamy perfekcjonistów.
• Kreatywność. W tej branży kreatywność nie jest tylko pustym sloganem, powtarzanym w każdym liście motywacyjnym. U nas jest to nader użyteczny atut, z którego będziesz korzystał/a bardzo często.
• Dyspozycyjność. Interkontynentalny charakter naszej działalności wymaga również gotowości do kontaktu z klientami z różnych stref czasowych. Ale bez paniki – nie wymagamy pracy w środku nocy.

• Jeśli dodatkowo potrafisz zorganizować pracę i doskonale radzisz sobie w komunikacji z klientami i zespołem.
• Posiadasz zdolności organizacyjne.
• Potrafisz skutecznie działać pod presją czasu.
• Znajomość pakietu Office oraz narzędzi Google Drive, Google Docs to dla Ciebie podstawa.

Dobrze trafiłeś/trafiłaś :)

Mile widziane jest też:

- doświadczenie w prowadzeniu projektów z branży reklamowej/audiowizualnej
- doświadczenie w sprzedaży agencyjnej, jak również umiejętność prezentacji na żywo, konstruowania ofert i prowadzenia negocjacji sprzedażowych

Oferujemy:

• Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (rozpoczęcie współpracy od płatnego okresu próbnego).
• Ubezpieczenie zdrowotne.
• Dla chętnych pakiet FitProfit/FitSport
• Pracę w pełnym wymiarze godzin.
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności.
• Realny wpływ na przebieg i rezultat projektów.
• Satysfakcję płynącą z odpowiedzialności za realizację projektów.
• Możliwość wdrażania własnych pomysłów.
• Udział w ciekawych projektach reklamowych realizowanych dla klientów z Polski oraz zagranicy.
• Samodzielność w działaniu i wsparcie merytoryczne w zakresie określonych prac.
• Pracę w młodym, pełnym energii zespole i świetną atmosferę!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie:
• CV
• informacji odnośnie dyspozycyjności (od kiedy możesz podjąć pracę i w jakim wymiarze godzin)
• kilku zdań uzasadniających wybór takiego stanowiska (dlaczego chciałbyś z nami pracować?)

Prosimy o wpisanie w tytule swojego imienia i nazwiska oraz nazwę stanowiska

Czas rozpoczęcia pracy: grudzień/styczeń

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym osobom

Prezentacja firmy

Warsaw-based, award-winning animation production company.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca