Project Manager, Manager ds. pozyskiwania inwestycji w branży HVAC

PWP Katowice Sp. z o.o.

małopolskie, małopolskie

Od: PWP Katowice Sp. z o.o.
Miejsce pracy: małopolskie

Główne zadania:

  • Aktywne wyszukiwanie Klientów inwestycyjnych dla branży klimatyzacji i wentylacji
  • Budowa relacji z Klientami (Inwestorzy, Generalni Wykonawcy, Projektanci)
  • Doradztwo techniczne dla Klienta w zakresie instalacji sanitarnych
  • Koordynacja procesu negocjacji związanych z pozyskaniem inwestycji
  • Współpraca i wsparcie pozostałych członków zespołu

Oczekiwania od Kandydata:

  • Min. 5 lat doświadczenia związanego z branżą HVAC
  • Bardzo dobra znajomość rynku i branży
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o mocnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość skorzystania z pakietu kafeteryjnego dla pracowników i ich rodzin
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
  • Przyjazną atmosferę pracy