Project Manager (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy osoby na stanowisko doświadczonego Project Managera , która będzie odpowiedzialna za prowadzanie szeregu projektów IT w obszarze E - commerce.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest niemiecka firma z ponad 40 letnia tradycją. Marka znana na całym świecie,
posiada ponad 700 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy a obroty przedsiębiorstwa to ponad 10 miliardów euro.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektami ze szczególnym zwróceniem uwagi na kategoryzację projektów uwzględniając istotność, skalę, czas trwania oraz poziom ryzyka w projekcie (obszar E-commerce),
  • Współpraca z klientem wewnętrznym i zarządzanie jego oczekiwaniami,
  • Zarządzanie dostawcami i nadzór nad realizowanymi przez nich pracami,
  • Bieżąca kontrola prowadzonych prac projektowych,
  • Zarządzanie ryzykiem,
  • Zarządzanie repozytorium projektowym i wersjami dokumentów,
  • Raportowanie i prezentowanie postępów prac.

Profil kandydata

  • Co najmniej 5 -letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w projektach E-commerce),
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami, mile widziane certyfikaty potwierdzające umiejętności zarządzania projektami,
  • Doświadczenie w pracy w złożonych strukturach organizacyjnych, praca z wieloma interesariuszami projektu,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów i szukania rozwiązań,
  • Rozwinięta orientacja na cel,
  • Znajomość MS Project będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Czego się nauczysz?
* nowej kultury organizacji i metodyki pracy,
* specyfiki działania jednej z największych sieci retail w Polsce,
* pracy na narzędziach: Jira, MS Project, Confluence,
* dobrych praktyk w zarządzaniu projektami.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page