Project Manager (Lider rozwoju opakowań)

Michael Page

Działdowo, warmińsko-mazurskie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem działu Rozwoju Produktu poszukujemy Project Managera, którego zadaniem będzie koordynacja projektów opakowaniowych dla klientów zewnętrznych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z branży opakowaniowej. Firma należy do światowych liderów w swoim obszarze. Przez ostatnie lata nieustannie rozwija się, proponuje nowe, innowacyjne rozwiązania zwiększając tym samym wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce.
Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w woj. warmińsko-mazurskim.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów opakowaniowych dla klientów zewnętrznych, tj. współtworzenie koncepcji nowego produktu, tworzenie i koordynowanie harmonogramu oraz koordynacja pracy zespołu projektowego do momentu wdrożenia finalnego produktu
  • Bieżąca współpraca z Project Managerami oraz działami: marketingu, jakości, wdrożeń oraz biurem konstrukcyjnym
  • Przygotowywanie wizualizacji, prototypów, nadzorowanie prób produkcyjnych
  • Praca z dokumentacją techniczną

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów opakowaniowych
  • Dobre planowanie i organizacja pracy
  • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów
  • Mile widziane doświadczenie w rozwijaniu opakowań szklanych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji w międzynarodowej, zaawansowanej technologicznie organizacji
  • Możliwość rozwoju w kierunku managerskim
  • Pakiet benefitów (Program Emerytalny, karnet na siłownię, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki języków obcych, opieka medyczna)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Działdowo
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page