Project Manager kontrakt Hydrotechniczny

PowerChina

Kłodzko, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Czynny udział przy realizacji całego procesu inwestycyjnego: przygotowanie harmonogramów robót, współpraca z działem prawnym, współpraca z całym zespołem inwestycyjnym, w tym przede wszystkim z kierownikami budów, współpraca z działem księgowym w trakcie rozliczania inwestycji, współpraca z działem ofertowania

Administracyjna obsługa kontraktu

Nadzór nad przestrzeganiem harmonogramów wynikających z umowy

Ocena jakości wykonania prac budowlanych

Monitorowanie postępów prac na budowie

Sporządzanie pism i wniosków

Wymagania

- Doświadczenie na podobnym stanowisku przy dużych inwestycjach (min. 100 MLN PLN) opartych na procedurach FIDIC, mile widziana doświadczenie na projekcie Hydrotechnicznym;
- Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku manadżerskim;
- Wykształcenie wyższe techniczne;
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
- Umiejętność myślenia kategoriami biznesowymi;

Prezentacja firmy

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realiz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
min. 24 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management