Project manager/konsultant techniczny/inspektor nadzoru inwestorskiego instalacje sanitarne

DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o.

Warszawa, 00-609, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w zarządzaniu procesami inwestycyjnymi w budownictwie oraz doradztwie technicznym poszukuje osób na stanowisko:

Project managera/Konsultanta technicznego/inspektora nadzoru inwestorskiego w specjalności inżynieryjno - instalacyjnej w zakresie instalacji sanitarnych

dla realizacji przedsięwzięć budowlanych na terenie Warszawy i okolic.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za koordynację prac w funkcji project managera, nadzór nad pracami wykonawców (w tym możliwe łączenie funkcji z funkcją inspektora nadzoru inwestorskiego), sporządzanie raportów z postępu prac i ich jakości, egzekwowanie poprawnego wykonania prac, udział w spotkaniach z Klientem.

Praca na tym stanowisku wiąże się również z doradztwem technicznym na rzecz Klienta oraz udziałem w przeprowadzaniu badań technicznych obiektów budowlanych.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w działającej w międzynarodowym środowisku firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

- wykształcenie wyższe techniczne - kierunkowe;

- uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie;

- doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi i prowadzeniu nadzorów inwestorskich dla budynków biurowych, handlowych (doświadczenie w realizacji inwestycji mieszkaniowych będzie dodatkowym atutem);

- doświadczenie w przeprowadzaniu badań technicznych typu technical due diligence;

- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;

- mile widziane doświadczenie na budowach za granicą oraz doświadczenie w projektowaniu (uprawnienia projektowe).

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem technicznym w branży budowlanej, wyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria